See parem pool minust.

See parem pool minust.

Tere,

See olen Mina - Uue Elu Looja ehk igapäevaselt tuntud kui Kristiina-Sandra.

Ma ei ole kirjanik ega hobiigavleja, vaid väga uudishimulik inimene, kes ei suutnud leppida sellega, et liiga paljudele küsimustele puudusid selged ja eesti keelsed vastused. Nii sai ka alguse see blogi.

Kuna ma suurem asi päeviku pidaja ei ole kunagi olnud (kuigi noorena sai neid kingituseks päris mitmeid, siis olen kokku oma elu peale suutnud täita nii poolteist lehekülge), siis nüüd tundus see blogi alustamine rohkem informatsiooni levitamisega kui oma memuaaride kogumisena onlaini. See mulle sobis. Mulle väga meeldib avaldada arvamust, uurida välja selgitusi ning levitada avastatut.

Ma ei ole just kõige tavalisemat sorti Uue Elu Looja

Ma ei ole just kõige tavalisemat sorti Uue Elu Looja

Enne UE (Uus Elu ehk tütar ehk laps 1) sündi tegelesin ma uhkelt ja rahulolevalt artistindusega. Hoidsin tugevalt käes mikrofoni showprogrammi esilauljana ning seisin helistuudiotes ja lugesin sisse reklaame. Mõlemaga tegelen ma endiselt edasi - poes, televiisoris ja raadios on minu hääl koguaeg Sulle erinevaid asju soovitamas ning lavalaudu aitan ma kulutada mitte rase olles. #MaArmastanOmaTööd

Muidu meeldib niisama ilusaks teha, aga Halloween on üks mu lemmik jumestusaegasid.

Muidu meeldib niisama ilusaks teha, aga Halloween on üks mu lemmik jumestusaegasid.

Olles rahutu hing, kellel on pidevalt vaja midagi teha, siis ka rasedana ja muidu vabal ajal ei püsi ma lihtsalt niisama paigal, vaid sertifitseeritud meigikunstnikuna aitan jumestada naisi, kuid, mis põhiline - ma olen südamest uhke, et minu põhitöökoht on olla hea Koduperenaine.

Pere on minu jaoks alati esimene ning lõpetades kõik Pereema ja Koduperenaise ülesanded, jõudes ära teha ka muude tööde kohustused ja lootes, et siis veel natukene on aega üle… tulengi ma siia - oma armsa sülearvuti taha ja panen kirja kõike seda, mis tundub olevat oluline ning vajalik informatsioon ja võiks jõuda ka teisteni. Siit blogist ei leia sa minu igapäevaseid koristusseiklusi või niisama nutuhoogude mõtteid.
Ma siiralt usun, et see, mida ma kirjutan võiks olla oluline ka teistele UELidele ning loodan, et Uus Elu Blogi saab olla kellelegi abiks.

Parimate soovidega,

Teie UEL.

P.S. Kui soovid niisama hoida minu (meie) tegemistel silma peal ja vaadata, mis inimesed me oleme, siis kliki veebilehe üleval asuvat Instagrami linki ja tule jälgima.

Muel, UE ja järgmine põnn mul kõhus.

Muel, UE ja järgmine põnn mul kõhus.